Mp3 Dinle  – Müzik indir – Box indir  –  Şarkı Sözleri

Zamanda Aşk – About Time Fragman Online İzle

Zamanda Aşk – About Time Fragman

Filmimiz aşkın hem en komik hem en romantik hem en dolu hem en zorlarından birini işlemiş. Böyle karışık yazdığıma bakmayın gayet yalın bir tarzı var ve insanı çepeçevre saran görselleri…

Zamanda Aşk (About Time), 2013 yapımı bir romantik komedi-dram filmi. Yönetmenliğini Richart Curtis’in üstlendiği başrollerini; Domhnall Gleeson, Bill Nighy ve Rachel McAdams’ın ki en sevdiğim oyunculardan biridir, paylaştığı çok değerli bir film.

Ülkemizde 4 Ekim 2013’te gösterime girmiş olan filmin konusuna gelecek olursak, Tim, İngiltere’de yaşayan genç bir adamdır. Çocukluğu deniz kıyısındaki bir evde babası, annesi, dayısı ve özgür ruhlu kardeşi Kit Kat ile geçmiştir.

Biraz özgüven problemi yaşayan Tim, 21 yaşına geldiğinde hala bir flörtünün olmayışından bir hayli rahatsız olmaya başlar. Babası O’na, ailesindeki erkeklerin kendi hayat sürelerinde geriye gidebildiğini yani bir nevi zamanda yolculuk yapabildiklerini söyler. Tim’in babası oğlunun bu yeteneğini para ve şöhret kazanmak içim kullanmamasını ister, bunun üzerine Tim yeteneğini hayatının aşkını bulmak için kullanmaya karar verir. Mary ise O’nun için ideal bir sevgili, dahası iyi bir eş adayıdır. Mary için verdiği uğraşlarla kimi zaman güldürüyor kimi zamanda duygulandırıyor bizi Tim karakteri.

Aşkı bir kenara bırakacak olursak işin bir de aile boyutu var. düşünsenize, zamanda yolculuk yapabilme şansınız varken ailenizin yaşlanmasına nasıl göz yumabilirsiniz ki? Peki ya eninde sonunda gelecek sonu bu gücünüzle ne kadar erteleyebilirsiniz?

Yönetmen Richard Curtis
Yapımcı Tim Bevan
Eric Fellner

Nicky Kentish BarnesSenaristRichard CurtisOyuncularDomhnall Gleeson
Rachel McAdams

Bill Nighy
Tom Hollander
Margot RobbieMüzikNick Laird-ClowesSanat yönetmeniJohn GuleserianKurguMark DayDağıtıcıUniversal PicturesÇıkış tarih(ler)i27 Haziran 2013 (EIFF)
4 Eylül 2013 (United Kingdom)
3 Kasım 2013 (United States)Süre123 dakika[1]ÜlkeBirleşik Krallık
Amerika Birleşik Devletleri[2]Dilİngilizce

Zamanda Aşk - About Time Fragman Online İzle

Uyarı: Sitemize Mobil Veya Tablet üzerinden Giriş Yapanlar Cihazınızda Flash Player Kurulu değil ise Müzikleri dinliyemezsiniz.

Pin It
Kategori: Sinema - 580 Kez Okundu

Benzer Müzikler

Çok Güzel Hareketler Eğil ve Vicdansız

Çok Güzel Hareketler Eğil ve Vicdansız

Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden...

24 Kasım Öğretmenler Günü İçin  Öğretmenlerden Konser

24 Kasım Öğretmenler Günü İçin Öğretmenlerden Konser

Öğretmenler Günü Muzikleri, Öğretmenler günü, Eğitim Günü, Öğretmenler günü için muzik...

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Sözleri Engel mi mesafeler aşk yoluna meşk yoluna Değer mi sebepsizken...

Ebru Gündeş Anlatamam

Ebru Gündeş Anlatamam

Ebru Gündeş Anlatamam Sözleri Yalnızlık kolay değil anladım Yüreğim yangınlarda geri dön Tükendi bitti artık...

Ebru Gündeş Dünya

Ebru Gündeş Dünya

Ebru Gündeş Dünya Sözleri Öyle garip bir hansın ki sen Dünya, Sende yolcu olanın vay...

Yasal Uyarı : Sitemizde Kesinlikle Müzik İndirimi Yoktur Albümler Tanıtım Amacı için Başka Sitelerden alınan Linklerle Dinlemek amaçlı eklenmiştir Kaldırılmasınız İstediğiniz Albümleri postmaster ( @ ) mp3dinlemp3indir.com Adresinden Bize Bildirdiğiniz Taktirde Siteden Kaldırılacaktır. Aksi Durumda Sitemiz Hiç Bir Hukuki Durumlardan Sorumlu Değildir.